(05) 398 30 00 tajnistvo@osdeskle.si

Spoštovani starši!
Objavljen je seznam delovnih zvezkov in drugih gradiv, ki jih bodo učenci potrebovali za pouk v prihodnjem šolskem letu. Do seznama dostopate tako, da kliknete na številko, ki predstavlja posamezen razred.Vsi učenci Osnovne šole Deskle so uporabniki učbeniškega sklada.
V skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov si bodo tudi v šolskem letu 2024/25 brezplačno izposodili vse učbenike. Z njimi ravnajo odgovorno in jih konec šolskega leta vrnejo. Prav tako bodo učenci 1., 2. in 3. razreda brezplačno iz učbeniškega sklada prejeli delovne zvezke, ki pa jih konec leta ni potrebno vrniti.
Nakup delovnih zvezkov za učence od 4. do 9. razreda je neodvisen od šole in ga opravite samostojno pri ponudnikih v knjigarnah ali preko spleta.
Posredujem vam povezave do ponudnikov, ki so kontaktirali našo šolo. Omenjenim ponudnikom so bili posredovani seznami, ki so objavljeni na spletni strani šole.

Po abecednem vrstnem redu:

• Bags and more (bags-office.tolmin@andmore.si)
  • DZS Nova Gorica (Prvomajska ulica 35, tel. 05 333 00 01)
  • Kopija nova
  • Mladinska knjiga Nova Gorica (mkrejceva@mk-trgovina.si)
  • Printink

Mojca Petelin, skrbnica US OŠ Deskle

(Skupno število obiskov: 199 , današnji obisk: 1)