Spoštovani!

V šolskem letu 2023/2024 je 10.10. 2023 v dvorani Kulturnega doma Zdravstveni dom Nova Gorica osnovno varstvo organiziral izobraževalni dogodek, kjer so bili predstavljeni rezultati ankete Brez okvirjev. V anketi so sodelovali starši učenk in učencev OŠ ter vrtcev iz Mestne občine Nova Gorica in občin Šempeter-Vrtojba, MIren-Kostanjevica, Kanal, Brda in Renče-Vogrsko. Ob tej priložnosti bi se vam radi zahvalili za pomoč pri posredovanju spletne povezave do ankete staršem vaših otrok in mladostnikov. Obenem vam želimo podati povratno informacijo o ugotovitvah ankete. Analizo si lahko pogledate na povezavi.

Za prihajajoče počitniške dni pa je Zdravstveni dom Nova Gorica pripravil plakat Pozdravljeno poletje.