RAZPIS ZA VPIS V SREDNJO ŠOLO

VPIS V SREDNJO ŠOLO

Izšel je razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove za šolsko leto 2023/24, kjer so navedeni pogoji za vpis v posamezno šolo, število dijakov po posameznih programih za celo Slovenijo, prosta mesta v dijaških domovih. Razpis je dostopen na spodnji povezavi. Informacije o tem najdete v razpisu v prilogi I.

Razpis za vpis v srednjo šolo in dijaške domove za šolsko leto 2024/25

VPIS V DIJAŠKI DOM

Prijavnico v dijaške domove bomo v šoli oddajali istočasno kot prijavnico za srednjo šolo, to je do 2. aprila 2024. Več o tem najdete v razpisu v prilogi VI, kjer dobite tudi prijavnico za vpis v dijaški dom.

POTEK VPISA

Z Ministrstva so nam sporočili, da bo tudi v tem letu vpis v srednjo šolo potekal še po starem, in sicer na prijavnici, ki jo bodo učenci dobili v šoli. Prijavnico podpišete tudi starši in ravnateljica šole. Vpisovali se bomo konec marca, o točnem datumu bodo učenci obveščeni naknadno.